Misyonumuz

Vizyonumuz : Kaliteden ve gıda güvenliğinden ödün vermeden, sağlıklı, taze ve lezzetli yemekler sunarak yemek sektörünün başta Bursa’da daha sonra ise tüm Türkiye’de tercih ve tavsiye edilen bir markası olmaktır.

Misyonumuz : Gıda güvenliği ve kaliteyi ön planda tutarak üstün yemek hizmetlerimizle müşterilerimizi memnun eden, kurumsal bir firma olmak ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek sektörde öncü firma olmaktır.

Kalite Politikamız: Olgun Yemek Sanayi Ltd. Şti. olarak vermiş olduğumuz tüm yemek hizmeti faaliyetlerini Gıda Güvenliği esasına dayandırarak sunmaktayız. İnsan sağlığının her şeyden daha değerli olduğunun bilincinde olarak her yemeğin gıda mevzuatına ve kalite sistemi yönetmeliklerine uygun üretilmesini sağlamaktayız. Bu doğrultuda, toplu yemek üretiminde hijyen, lezzet ve kusursuz servis unsurları içeren ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, TSE kalite belgelerimiz bulunmakta ve bağımsız denetçiler tarafından kalite ölçümlemelerimiz yapılmaktadır. Ayrıca Gıda Mühendisimizin takipleri ve personelimize sık sık verilen eğitimlerle de kendi iç denetimimizi sağlamaktayız. Bunların yanı sıra kaliteli ve lezzetli yemeklerin ancak kaliteli malzemelerle yapılabileceğinin bilincinde olup kullanılan tüm malzemeleri gıda sektörünün önde gelen firmalarından tedarik etmekte ve titizlikle seçmekteyiz. Tüm ürünlerimiz satın alma departmanı ve depo sorumluları eşliğinde tek tek kontrol edilerek depolarımıza alınmaktadır. Kullanıma uygun olmayan hiç bir ürün depolarımıza sokulmamaktadır.